Podruhé za sebou vítězství ve skupině systémem START - CÍL

I čtvrtou ligou jsme prolétli tak, že od prvního kola jsme před sebe nikoho nepustili. I když zbývají ještě 2 kola, s náskokem pěti bodů nás už nikdo v čele neohrozí. Musím sportovně uznat, že v této sezóně nám bylo štěstí hodně nakloněno, ale to přeje připraveným. Gratuluji k postupu do "trojky" a těším se na zápasy v této lize. 

Opět to byla výborná docházka a fotbal, na který se dá dívat. Děkuji.

26.05. vložil Yarda