Jaro 2026 uzavřeno dvanáctým "zápasem"
V sobotu 20.6.2026 jsme oficiálně uzavřeli jarní sezónu, která byla opět postupová. Úspěšnou sezónu jsme zdatně zapili, leccos probrali a vyříkali a můžeme hledět na podzimní "trojku" (myšleno třetí ligu
).
Přeji všem krásné léto, skvělé dovolené a co je hlavní, v plném zdraví se opět sejít k prvnímu podzimnímu kolu.
Jarda